Temat: czy to skutecznie leczy stwardnienie rozsiane?!

Witam. Ostatnio czytałam w zagranicznej prasie, iż na zachodzie mają już bardzo skuteczną metodę leczenia naturalnego stwardnienia rozsianego. Metoda opracowana przez lekarza, nie bardzo znam angielski. Czy ktoś z Was słyszał?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
W internecie można odnaleźć wiele pozytywnych opinii na temat preparatu IMMUNOMODULIN. Zdarzają się wpisy, iż po 12 miesiącach stosowania chorzy wstają z wózka inwalidzkiego w przebiegu stwardnienia rozsianego. Wpisz sobie w google IMMUNOMODULIN i poczytaj więcej na ten temat

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


Jestem 33 lat mającym m.s cierpliwym, ale też cierpię na surowy zespół nadmiernej stwardnienie rozsiane ruchomości również. 10 lat temu (przed byciem diagnozowane) zerwałem moje późniejsze i wcześniejsze crutiate wiązadła w moim prawym kolanie. Wynik końcowy był operacyjnym usztywnieniem stawu (stapianie) mojego kolana. Wtedy to był fantastyczny wynik. Wiodłem normalne życie i jeszcze wspinałem się chodzony i robiłem mnóstwo normalnych rzeczy. Wtedy dostałem chory na m.s. To dotyka całej lewej strony przy chwili, ale moja równowaga jest naprawdę zła częściowo by zrobić ze stapianiem na opersite stronie. Z powodu tego, spędzam dużo czasu na wózku inwalidzkim i ponieważ jestem wysokim posiadaniem prosta noga stała się problematyczną. Kiedy mój ruch jest ograniczony, to jest trudne zbesztać kłamstwo albo nawet w krześle i to bierze mi longere by móc stanąć pionowo. Dużo rzeczy w moim życiu byłoby tylu lepszych bez prostej nogi teraz i mówiłem do mojego g.p o możliwości amputowania tego. Kochałbym otrzymać wiadomość od kogoś kto mógł spotkać coś w ten sposób, które mogłoby być może pomóc mi podjąć moją decyzję.

Zacytuj:


Adam

Użytkownik - 45 postów